Mladost sve bliže ulasku u 3 HNL

4175 Pogleda Komentiraj
Mladost

Nakon što su riješili nesuglasice s upravom kluba igrači NK Mladost vratili su se na teren jači nego ikad. Pred prepunim tribinama Mladost je slavila protiv Sloge rezultatom 4:1, a jedan od najzaslužnijih igrača za odličnu nogometnu predstavu na Šarampovu je Ivan Bilić.
Mladost je povela pred kraj prvog poluvremena u 41. minuti zabija Duje Ribičić. U drugom poluvremenu 55. minuta u kaznenom prostoru srušen je Mirko Tolić a sudac pokaziva na bijelu točku, ali gostujući vratar sjajno brani šut Tolića.

U 65.minuti Ivan Lončar -Pendo postiže zgoditak za vodstvo Mladosti od 2:0. Nakon što je falilo tri stopostotne prilike kapetan Marović uspjeva smanjiti rezultat na 2:1 u 69.minuti. Pet minuta prije kraja Mladost zabija još dva pogotka u 89. minuti Marijan Maršić- Sena ubacuje Ivan Maloča nespretno reagira mjenja smjer lopte te iznenađuje svog vratara Juričića autogolom. Za konačan rezultat 4:1 pobrinio se, a tko drugi nego najbolji strijelac lige Duje Ribičić. Mladost je ovom pobjedom zadržala vodeće mjesto na ljestvici, u subotu ih čeka derbi u Otoku gdje na igralištu Gola brda ih dočekuje OSK koji se nalazi na drugom mjestu.